środa, 18 stycznia 2012

Powrót na uczelnię + kolejna niespodzianka

Nowy Rok zaczął się powoli i leniwie. Przez pierwsze dwa tygodnie wciąż mieliśmy długoterminowego gościa, więc cieżko nam było trzymać się codziennej rutyny, a zajęcia na uczelni rozpoczęły się dopiero w tym tygodniu.
Jak zwykle było mi ciężko zdecydować się na jakie wykłady chciałabym chodzić, ale ostatecznie wybrałam finanse dla managerów i ekonomię biznesową. Oba przedmioty wydają się bardzo ciekawe, ale także zapowiadają dużo nauki. Nie mogę się doczekać kiedy poznam moich wykładowców, ponieważ zwykle są oni szalenie interesującymi i inteligentnymi ludźmi. Przebytanie w ich otoczeniu dodaje mi skrzydeł!
Poza tym, moja obsesja  d a w a n i a  prezentów zbiera ostatnio swoje żniwo, ponieważ niektórzy obdarowani postanowili odpłacić się tym samym! Po dogłębnym oszacowaniu naszych potrzeb i braków, nasz długoterminowy gość postanowił sprawić nam na do widzenia jakże praktyczny prezent jakim jest - patelnia. Znacznie większa od tej, którą obecnie posiadamy, na pewno nam się przyda - szczególnie kiedy mamy gości! x


I jak tu nie lubić praktycznych prezentów?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz