środa, 29 czerwca 2011

Paznokcie po zdjęciu tipsów

Czy paznokcie mogą być w gorszym stanie niż po zdjęciu tipsów? Chyba nie! Zakładam tipsy tylko w wyjatkowych sytuacjach, kiedy wiem, że nie będę miała czasu dla moich rąk, a ich dobra prezencja będzie bardzo ważna. Zdarza się to bardzo rzadko, ale później na długo nie mogę zapomnieć o konsekwencjach! Ostatnim razem założyłam tipsy w marcu, nie miałam zamiaru ich uzupełniać, więc zostały zdjęte w maju. Mimo, że robię co mogę aby odżywić moje paznokcie, w dalszym ciągu wyglądają one tragicznie!


W nadziei, że się wzmocnią obcinam je bardzo krótko, zajadam tabletki z witaminami, a także nakładam na nie bezpośrednio olejek rycynowy i odżywkę z wapniem Maybelline. Widze nieznaczną poprawę, ale ogólny efekt jest marny. Powoli przyzwyczajam się do myśli, że nie ma dla nich ratunku i muszą po prostu odrosnąć... 


A może Wy znacie jakieś sprawdzone sposoby na kurację po zdjęciu tipsów?

5 komentarzy:

 1. Hej,
  polecam Ci NAIL TEK ODŻYWKE(chyba II) lub odżywkę MICROCELL do paznokci po zdjęciu tipsów
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziekuje bardzo za rade Milo!

  OdpowiedzUsuń
 3. Źle wyglądające paznokcie po ściągnięciu tzw "tipsów' (co tak naprawdę oznacza stylizacje paznokci niekoniecznie nawet na tipsie, bo sa osoby nieodróżniające metod.. dla niektórych tipsy="tipsy".. tak naprawdę tips to plastikowy element który się przykleja do paznokcia a na niego nakłada się masę akrylowa lub żelową- nieważne z resztą) to efekt albo zrywania przez właścicielkę, albo nieudolne ściągnięcie przez stylistkę- którą w takim przypadku można nazwać tipsiarą..

  ściąganie masy żelowej lub akrylowe wcale nie musi się właśnie tak skończyć.. tylko DOBRA stylistka obroni się przed panującym herezjom ""tipsy" niszczą paznokcie"

  dowód?
  proszę bardzo:
  dowód nr 1: http://nails-by-woszczur.blogspot.com/2011/10/sciagniecie-sciaganie-paznokci-zelowych.html

  dowód nr 2: http://nails-by-woszczur.blogspot.com/2011/07/sciagniecie-paznokci-zelowych.html

  OdpowiedzUsuń
 4. wracając do ratowania, to paznokcie się nie regenerują.. one muszą odrosnąć...

  przy takim efekcie ściągania tak jak komentująca wyżej również polecam odzywkę NAIL TEK II (broń boże xtra!) i dużo wytrwałości :)

  pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. i to jest powod dla ktorego wole swoje krotkie, ale zdrowe paznokcie. Odstrasza mnie doprowadzanie płytki paznokciowej do normalnego stanu.
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń