piątek, 27 kwietnia 2012

Kupuję, przygotowuję, oglądam

Niedawno w TKMaxx wpadło mi w ręce kilka fajnych rzeczy dla domu. Te i tym podobne nabytki uważam za luksusowe, dlatego staram się kupować je wyłącznie kiedy trafię na okazję cenową. Były to m.in. 

Naturalne sole do kąpieli Ahava pozyskane z Morza Martwego
o wysokiej zawartości magnezu, wapnia, sodu i potasu (kupiłam za $5,99, ok. 18zł)Gruszkowa świeca Root wykonana w 100% z wosku pszczelego i olejków eterycznych ($10, ok. 30zł)
nawet szkło zostało wyrobione ręcznie Mój wyjazd do Europy zbliża się wielkimi krokami! Przygotowuję się więc do wydarzenia, które go zainicjowało, czyli ślubu mojej kuzynki. Przy okazji postanowiłam także przywieźć Wam kawałek Ameryki (więcej o tym w niedzielę).

Wiele osób zachowuje kartki weselne na pamiątkę, dlatego długo szukałam tej idealnej
Ręcznie robiona kartka PapyrusMajowe wydanie Vogue USPodczas stresującego tygodnia relaksuję się oglądając najśmieszniejszy amerykański serial Modern Family (będę za nim tęsknić!), a weekend spędzimy z Michealem Moorem...

4 komentarze:

  1. lubie rzeczy z tkmaxx, a zwlaszcza rzeczy do domu! milego weekendu!

    OdpowiedzUsuń
  2. Piekna kartka i swietne zakupy! Film Fahrenheit 9/11 ogladalam lata temu w kinie i bardzo mi sie podobal, chociaz nie jestem az tak wielka przeciwniczka Busha.:-)

    OdpowiedzUsuń
  3. Nie dobra Ty kobieto! Ale mi narobiłaś smaka na tą świeczkę gruszkową! ;)

    OdpowiedzUsuń