niedziela, 12 czerwca 2016

Przychodzi facet...

Uwielbiam białe koszule - noszę nawet w weekendy!


Pięknie urządzone mieszkanie mojej koleżanki
Patrzę i własnym oczom nie wierzę... joga na deskach surfingowych...

Fryzjer pieski

Fryzjer damski J
...i mówi mi, że zdradził żonę. W ogóle to nie tylko ten jeden facet. Ludzie na okrągło przychodzą do mnie i opowiadają przeróżne historie. Niektórych znam dobrze, innych nie znam wcale. Ich to nie obchodzi. Obchodzi ich za to, czemu, pomimo silnego charakteru, nagle nie potrafią się kontrolować? Czemu nie trzymają się norm moralnych, w które do tej pory głęboko wierzyli? Czemu są tak niewdzięczni i mimo tego, że mają wszystko, sięgają po więcej? Pytają mnie, czy najlepiej przeczekać, aż im przejdzie? Ale ile czekać? Bo już czekają miesiącami, latami, kursy zdążyli pokończyć, studia, pracę zmienić, miejsce zamieszkania - słowem zrobili wiele, żeby wrócić do siebie. A tymczasem, w każde wolne 5 min. ich myśli kłębią się wokół tego samego tematu. Zaskakuje mnie ile z tych historii jest szablonowych. Ale ciągle mam jeszcze więcej pytań i żadnych odpowiedzi. Wiem tylko, że bóle egzystencjalne to musi być kwintesencja istnienia. I lubię być ich powiernikiem. 

Lubię też o nich czytać...

"Wojny plemników" - Robin Baker
"Nieznośna lekkość bytu" - Milan Kundera
"Strach przed lataniem" - Erica Jong
"Kocha, lubi, szanuje..." - Alice Munro
"Małe cuda" - Cheryl Strayed

10 komentarzy:

 1. Przedostatnie zdanie jest tak odpowiednie dla mnie. Tak przykre..
  Jak tu wierzyć w monogamię, no jak? Skoro jak widać, każdemu noga może się powinąć i zaprowadzić nie do tego łóżka, co trzeba.

  OdpowiedzUsuń
 2. damski fryzjer - najlepsza fotka jak dla mnie ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Pani praca jest bardzo odpowiedzialnym zajęciem, i z pewnością nie jest łatwa..

  OdpowiedzUsuń
 4. To sa moje prywatne rozmowy, pracuje zawodowo w finansach;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Artykuł dotyka poważnego problemu.. Czasem nie wiadomo jak sobie poradzić

  OdpowiedzUsuń
 6. To prawda, praca jest naprawde bardzo ciekawa i interesująca, a do tego wymagająca powagi w każdej sytuacji. Ja też miałem sytuacje ale taką , że żona mnie zdradziła. Od razu zadzwoniłem po adwokata, który pomógł mi wygrać sprawe rozwodową. Niestety ciężkie przeżycie ale teraz jest o wiele lepiej.

  OdpowiedzUsuń
 7. No taka praca musi być naprawde interesująca.

  OdpowiedzUsuń
 8. .Wszystko dzięki temu wspaniałemu człowiekowi, zwanemu dr Agbazarą, wspaniałemu czaru rzucającemu we mnie radość, pomagając mi przywrócić mego kochanka, który zerwał ze mną Cztery miesiące temu, ale teraz ze mną przy pomocy dr Agbazary, wielkiego zaklęcia miłosnego odlewnik. Wszystkim dzięki niemu możesz również skontaktować się z nim o pomoc, jeśli potrzebujesz go w czasach kłopotów poprzez: ( agbazara@gmail. com ) możesz również Whatsapp na ten numer +2348104102662

  OdpowiedzUsuń
 9. As you have now understood the usage of ‘Record and Playback’ tool, the following are the different posts using which you can explore the functioning of ‘Selenium IDE’
  selenium Training in chennai

  OdpowiedzUsuń