sobota, 12 marca 2016

Urodzinowe przeżycia, przemyślenia i szminkaBrain Pickings (https://www.brainpickings.org/) to jeden z moich ulubionych blogów! Daje mi tyle do myślenia, że od nowego roku postanowiłam zacząć wpłacać na niego symboliczne $3 miesięcznie.
Interaktywne dzieło sztuki w muzeum LACMA:W tym roku po raz pierwszy przeżyłam swoje urodziny. Dalej je przeżywam i nie mogę przeżyć, że mam już 29 lat... Dostałam przepiękną szminkę. Chanel. Cudowny prezent! Prezent dla Kobiety. Takich prezentów nie dostaje się za młodu. Długo nad tym myślałam. Przynajmniej tyle z tego mam; przeżycia, przemyślenia, no i jeszcze szminkę. x

11 komentarzy:

 1. mam nadzieję, ze ten rok będzie dla Ciebie pełen pasji i mnóstwa zrealizowanych marzeń ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. eh moje następne urodziny też się zbliżają a z nimi miliony refleksji.. Ale postanowiłam, że tym roku zafunduję sobie samotną podróż do Rzymu, żebym sama na spokojnie mogła sobie wszystko przemyśleć i zaplanować. Przejrzałam już nawet ranking chwilówek więc już nie mogę się doczekać :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też słyszałam o tym rozwiązaniu https://www.credy.pl/pozyczka-na-raty/ Pożyczka na raty to dobry pomysł zwłaszcza, że idą święta i trzeba mieć za co kupić prezenty.

   Usuń