niedziela, 18 marca 2012

Nasz ogród moimi oczamiJednym z powodów dla którego wprowadziliśmy się do naszego obecnego mieszkania są przepiękne, dojrzałe, egzotyczne ogrody - a w nie wkomponowany basen i jacuzzi. Weekendy są cudne, poniedziałki i wtorki (kiedy przycinane są wszystkie roślinki) niestety bardzo hałaśliwe...
Ze względu na wysokie temperatury, w wielu miejscach zamiast trawy po ziemi wije się bluszcz - jest to bardzo popularne rozwiązanie. Obecnie kwitną pomarańcze. Ich woń jest bardzo przyjemna, roztacza się po całym mieszkaniu i okolicy. Zrywamy też już pierwsze owoce... W takim otoczeniu zejście do skrzynki po listy, widok z okna czy wizyta na basenie stają się o wiele przyjemniejsze! Uwielbiam każdy zakątek tego miejsca!

8 komentarzy:

 1. Taki ogród! z basenem i jacuzzi! ... nie no zatkało mnie. Przepiękne miejsce taki mały prywatny raj ;) pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękny jest ten ogród widziany Twoimi oczami :)
  Te kwitnące pomarańcze wyglądają bosko! Masz tam jak w raju :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Tylko szkoda, ze trzeba sie dzielic z pozostalymi lokatorami!

  OdpowiedzUsuń
 4. Och jak wam zazdroszczę klimatu... aż mnie jakaś nostalgia złapała jak spojrzałam na te zdjęcia ...

  OdpowiedzUsuń
 5. W takim otoczeniu to nawet wstawanie rano nie wydaje się być takie trudne:) A własne pomarańcze bardzo motywuj do wstania:0 Trzeba uprzedzić współlokatorów ;)
  Pięknie tam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Przepiękny ogród tylko pozazdrościć ;)

  OdpowiedzUsuń