piątek, 17 lutego 2012

Podsumowanie # 17022012- Jestem w trakcie wybielania zębów paskami Crest! Muszę przyznać, że jestem bardzo miło zaskoczona dotychczasowymi rezultatami oraz ogólnie całym doświadczeniem. Po zakończeniu 20-dniowej kuracji na pewno opublikuję wszystkie szczegóły oraz zdjęcia przed i po- Cieszę się niesamowicie z tego, że otrzymaliśmy zaproszenie na wesele w Polsce!! Z tej okazji na pewno wybiorę się do kraju na wiosnę na dobre 2 miesiące!!

- Chciałabym dostosować codzienną pielęgnację twarzy do zaleceń, których powinny przestrzegać kobiety planujące zajść w ciążę, czyli przede wszystkim ograniczyć chemię oraz odstawić pewne składniki; zamówiłam już kilka kosmetyków naturalnych (m.in. wodę różaną, olejek arganowy oraz migdałowy, witaminę E) i nie mogę się doczekać kiedy będę mogła je wypróbować!

- Ostatnie tygodnie minęły mi na przygotowaniach do egzaminów. Wczoraj zdawałam już ostatni z tej sesji 3,5h egzamin z prawa - 14 stron samych pytań!! Nie mogę powiedzieć, że był łatwy, jednak byłam do niego bardzo dobrze przygotowana i liczę na wynik w granicach 90-95%!

- W weekend wybieramy się na ♥ podwójną randkę ♥ oraz domówkę na zakończenie karnawału

☹ ☹ 

- Ciągle nie dowierzam, że wczoraj nie zjadłam ani jednego pączka... 

- Otrzymałam książki przygotowujące do egzaminu GMAT! Jest tego dużo, na początek ruszam z matmą.2 komentarze:

  1. 3,5h egzamin ? woooow , nie wiedziałam że sesja na tym kierunku tak wygląda. trzymam kciuki za jak najlepsze wyniki :) pozdrawiam, żiwenszi ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo jestem ciekawa rezultatu wybielania zębów. O crest słyszałam już jakiś czas temu i zastanawiam się nad kupnem! Niestety crest dostępny jest tylko online.
    Powodzenia z wybielańiem zębów i nauką :)

    OdpowiedzUsuń