sobota, 4 lutego 2012

Krótkie włosy; inspiracja Cameron Diaz

Nie mogę się napatrzeć na ostatnie zdjęcia Cameron Diaz - uwialbiam to w jaki sposób zaczesuje włosy! ♥ Ogromna motywacja do zapuszczania...

Jak Wam się podobają takie rozwichrzone zaczesania do tyłu?


6 komentarzy:

 1. bardzo fajny sposób, ale nie nadaje się do moich włosów, beznadziejnie wyglądam w każdej innej fryzurze niż krótka. A tak na marginesie - ależ ona jest zgrabna!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Osobiście bardzo lubię takie fryzury, ale teraz gdy nie rozjaśniam już włosów taka fryzura nie ma u mnie szans, włosy opadają i nic się nie da z nimi zrobić. Nie z każdych włosów da się wyczarować takie cudeńko :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Cameron Diaz akurat we wszystkim ładnie, jednak nadal jestem zwolenniczką dłuższych włosów :)

  OdpowiedzUsuń
 4. wygląda super no ale wiadomo to jest Cameron;) tego typu zaczesane włosy do tyłu bardzo mi się podobają chociaż sama pewnie nigdy bym się nie odważyła na taką długość... ale Tobie życzę dużo motywacji i zaparcia w zapuszczaniu ;) to nie takie trudne wiem co mówię sama mam bardzo długie;P Pozdrawiam Karolina.

  OdpowiedzUsuń
 5. witam się pierwszym komentarzem na Twoim blogu na który trafiłam wczoraj i tak mnie wciągnęło, że przeczytałam prawie cały ;) co do włosów to widziałam Twoje zdjęcia ślubne w długich włosach i uważam, że w krótkich wyglądasz znacznie lepiej i bardziej charakternie :) masz tak ładne, regularne rysy twarzy, że taka fryzura doskonale je podkreśla :) natomiast co do długości jaką ma Cameron sądzę, że też byłoby Ci ładnie tak więc życzę motywacji i konsekwencji w zapuszczaniu ;) pozdrawiam ciepło! A.

  OdpowiedzUsuń