niedziela, 26 lutego 2012

Oskarowa gala od zaplecza

Chciałabym podzielić się z Wami kilkoma zdjęciami z naszej dzisiejszej wizyty w Hollywood. Przedstawiają one to, co można zobaczyć na żywo będąc w Los Angeles podczas rozdania Oskarów! Na pewno nie jest to tak dużo jak w TV, jednak według mnie, mając taką możliwość, zawsze warto odwiedzić takie wydarzenia aby poczuć ich prawdziwą atmosferę! To był mój drugi raz...Porównując z zeszłym rokiem, ochrona została znacznie zaostrzona, więcej ulic zamkniętych, również na dłuższych odcinkach. Tegoroczny tłum gapiów był także znacznie liczniejszy. Z tego powodu przyjechaliśmy ze znacznym opóźnieniem, ale tak czy inaczej udało nam się dotrzeć bocznymi uliczkami do skrzyżowania Hollywood / Highland -- czyli miejsca, gdzie gwiazdy wysiadały ze swoich samochodów, w którym również byliśmy w zeszłym roku.


Im bliżej celu, tym więcej płotów, barier i krat - dzięki Bogu za szerokie parapety w McDonalds oraz... za to, że para Brangelina (Brad Pitt i Angelina Jolie) jest spóźnialska! Tak! Widzieliśmy ich na żywo! Szkoda, że nasze zdjęcia "zza krat" nie oddają ich uroku... Śliczna para


Przykro mi z powodu niepowodzenia polskich nominacji Agnieszki Holland oraz Janusza Kamińskiego... z 5 Oskarami niemy film "Artysta" okazał się być filmem roku! A podczas gali według mnie najlepiej prezentowały się:

Bernice Bejo in Elie Saab
Milla Jovovich in Elie Saab
Gwyneth Paltrow in Tom Ford
Gulliana Rancic in Tony Ward

6 komentarzy:

 1. Wiedziałam że będzie coś o Oskarach normalnie przeczuwałam to w kościach ;D kurcze byłaś tam ach, ach, ach, ach, ach, ach, ach, ach ... tylko troszkę Ci zazdroszczę ;) Gwyneth Paltrow wyglądała niesamowicie chyba najlepsza kreacja.

  OdpowiedzUsuń
 2. na pewno jest to jakies przeżycie, w końcu nie na codzień możemy zobaczyć na żywo gwiazdy naszych ulubionych filmów. jak niejedna dziewczyna po prostu Ci zazdroszczę ! pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja zazdroszczę tylko pogody :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zazdrosc najlepsza motywacja dziewczyny!! Moze pewnego dnia takze Wam uda sie odwiedzic LA podczas Oskarow

  Dla mnie to niekoniecznie szczyt marzen, ale jak juz jestem w miescie to na pewno nie zignoruje takiego wydarzenia

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń