sobota, 7 grudnia 2013

Nowy rozdział
Wszystkie niedawne zmiany powoli stały się codziennością i od kilku tygodni żyjemy według nowej rutyny. Oprócz tego, że mało śpimy wszystko inne ma idealne proporcje. Chciałabym, żeby czas się teraz zatrzymał; żebyśmy mogli nacieszyć się i zapamiętać jak najwięcej momentów z tego okresu. 
Bliźniaki właśnie skończyły 10 miesięcy. Świetnie się rozwijają. Nadgoniły, a nawet przegoniły swoich rówieśników. Od września zapisaliśmy ich do małego, hiszpańskiego żłobka. Na początku na 4, a teraz na 5 dni w tygodniu. Jedynym mankamentem jest to, że chodzą spać o 10 - 11 wieczorem, a do tego cały czas budzą nam się w nocy i to przeważnie co 3 godziny. Jest to bardzo, bardzo męczące, ale jakoś nie mamy serca, zmuszać ich do spania i odmawiać im jedzenia...
Jeżeli chodzi o moją nową pracę, to po raz kolejny znalazłam się w odpowiednim miejscu, o odpowiedniej porze. Miałam pracować 3 dni w tygodniu, ale szybko zaproponowano mi 4, zaraz potem 5, a teraz jest już mowa o awansie. Pracuję ze świetnymi ludźmi, od których czerpię inspirację, nie tylko zawodową. Tematem dnia jest zawsze zdrowe jedzenie i aktywność fizyczna. Dzięki temu znowu zaczęłam regularnie ćwiczyć i wzmacniać zaniedbane po ciąży mięśnie. Dojazdy są czasochłonne, głównie ze względu na korki, ale trasa i widoki rekompensują wszelkie niedogodności!
Jakimś cudem późnym, późnym wieczorem i w weekendy mamy też czas na spotkania ze znajomymi, spacery, rozmowy, zakupy, filmy z Netflix, książki, kąpiele, pranie, prasowanie, czy gotowanie. Tworzymy zgrany zespół. Mamy piękne życie. x

14 komentarzy:

 1. :) fajna z Ciebie Kobietka :):):)

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudownie czytać takie słowa ♥

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo pozytywny i inspirujący wpis... jak widać Polka wszystko potrafi :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dawno mnie tutaj nie było, ale z uśmiechem na ustach przeczytałam ten post :D I oby tak dalej :D

  OdpowiedzUsuń
 5. hi, mozesz napisac cos o twoim wyuczonym zawodzie? (do)ksztalcalas sie w USA, czy jedynie w Polsce? w jakiej branzy jestes aktywna? nosimy sie z zamiarem wyjazdu/przeprowadzki do USA i zastanawiam sie jaki bedzie moj start ( Uni w PL , sporo w Nemczech i doswiadczenie w projektach)
  Aneta

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo lubię takie pozytywne wpisy, jak się chce to można :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Dorota, bardzo się cieszę, że jesteś spełniona :) jak Ty to robisz, że masz na wszystko czas?? Przy bliźniakach w dodatku ;) co do pobudek, hmm mam starszą còreczkę o parę mscy, absolutnie nie mam zamiaru tu Ciebie pouczać, ale pobudki w nocy co 3h w tym wieku małych to chyba za dużo? Nie wiem, jak jest w Stanach z rozszerzaniem diety, być może inaczej?nie napisałaś też, jak maluchy jedzą? Bo powinno(każde dziecko jest inne wiadomo) jeść 5w ciągu dnia i raczej przesypiać noce. Może podaj kaszkę na noc?bo tAkie pobudki to ani wy się nie wysypiacie ani one :)

  OdpowiedzUsuń
 8. strasznie miło to czytać :) cieszę się Waszym szczęściem! ;) i miło Cię widzieć taką rozpromienioną- ale jak to mówiła Audrey Hepburn: "Happy girls are the prettiest" :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Cudownie wyglądasz :))

  OdpowiedzUsuń
 10. jakie studia skończyłaś dokładnie? zarówno te w Pl jak i za granica?

  OdpowiedzUsuń