sobota, 5 października 2013

Drobiazgi

Niedawno odziedziczyłam stary samochód mojego ukochanego. Pierwszym kobiecym akcentem, jaki się w nim pojawił była kryształowa zawieszka na lusterko. Kiedy wyjechałam na słońce okazało się, że całe wnętrze samochodu mieni się przepięknymi odblaskami! Bardzo podoba mi się ten efekt. I na tym poprzestanę. Kwintesencja minimalizmu.Długo, dłuuugo szukałam tańszego zamiennika tej złotej obrączki. Szczęście uśmiechnęło się do mnie podczas tegorocznych Targów Dominikańskich! Teraz chciałabym dobrać do niej podobny pierścionek, tyle, że z bałtyckim bursztynkiem, a nie perłą. To też pewnie zajmie mi wieki, ale póki co zachwycam się urokiem samej obrączki. Noszę ją na okrągło!Nie wiem dlaczego tak ciężko dostać porządne gumki do włosów, które są w stanie utrzymać grube, gęste włosy, nie mają metalowego spójnika, który niszczy włosy i nie rozwlekają się po kilku użyciach?! Jakaż była moja radość, kiedy poszukując garniturku do Chrztu dla Daniela (ostatecznie uszytego przez moją mamę z pary dużych, beżowych spodni ze szmateksu J) w sklepie dziecięcym przypadkiem zobaczyłam właśnie te, idealne! Cztery powinny wystarczyć mi na długi czas."Chcesz?" - rzuciła siostra. "A co masz?" - zapytałam. "Takie tam, do czyszczenia ubrań" - odpowiedziała i podała mi rzecz, na widok której aż podskoczyłam z radości! Kiedyś znalazłam, uwielbiałam i w końcu zgubiłam identyczną szczoteczkę. Od tamtej pory przekonałam się, że żadne tam wałki z lepem, czy żelowe rolki nie są w stanie wypełnić pustki po jej stracie. Aż w końcu odnalazła mnie w swoim drugim wcieleniu! Jest niezastąpiona! x
6 komentarzy:

 1. takie niby drobiazgi, a cieszą :)

  pozdr. AL

  OdpowiedzUsuń
 2. mam podobna szczotke i jest rewelacyjna w zbieraniu roznosci z moich ubran, sliczna zawieszka i inne drobiazgi :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam dokładnie ten sam problem z gumką do włosów. Nie trafiłam jeszcze na idealną. Wszystkie po kilku użyciach rozciągają się.

  OdpowiedzUsuń
 4. Hm... ja używam wałków z taśmą do czyszczenia ubrań ale skoro mówisz że ta szczotka taka dobra to może i ja się za nią rozejrzę :-)

  OdpowiedzUsuń